TUR AKTİVİTELERİ

 

Rahatla

Çalış, çalış ve çalış… Bazen hiçbir şey yapmadan öylece durmanın yapılacak en iyi şey olduğunu düşünebilir ve bunun için dizayn edilmiş yerlerde rahatlamayı tercih edebilirsiniz. Var olmak yerine meşgul olmak kalıbını bir tarafa bırakın. Belki bu sayede bulunduğunuz durumu veya kim olduğunuzu keşfedebilirisiniz. Hamağınıza uzanın rahatınıza bakın…


Kültür & Tarih

Tarihin izini sürenler kültürün gizemli labirentlerinin etrafında dolaşanlar… Sizin için pekçok imkân burada mevcut. Bulunduğunuz yerden geçmişe bir pencere açıp geçmişten bugüne bir ayna tutmaya ne dersiniz?


Bisiklet Turları

Zamanı yakalayacak kadar hızlı, gülleri koklamaya yetecek kadar da yavaş… İhtiyaç duyduğunuz eğer buysa bisiklet sizin için biçilmiş kaftan, Ucuz, çevreye duyarlı ve ayağınızı yerden kesecek güzel bir yol. Şarap imalathanelerinin arasında bir piknik sepeti ile dolaşabilir veya dağları arkanızda bırakabilirisiniz. Önünüzde sere serpe duran eşsiz manzaraya pencereden bakmayın; onun parçası olun.


Deniz Keşif Gezisi

Güverteden ibaret bir ulaşım aracı ve gece geç saatlerde gerçekleşmesi nedeniyle macera gezileri camiasında kötü bir üne sahip olan deniz turlarını da değiştiriyoruz. Bu gün dünyanın pek çok güzelliğine, el değmemiş yerlerine sadece deniz yolu ile ulaşılabilinmektedir. Bizimle bu güzellikleri keşfetmek için şimdi güverteye atlayın ve sıradan deniz keşif gezilerini aklınızdan çıkarıp atın.


Aile Gezisi

Çocukların büyüyerek aileleri ile birlikte turlara katılmayı istemeleri aile macera turlarına gösterilen rağbeti arttırmıştır. Sunduğumuz tatil seçenekleri ile tatil kavramını “normal” anlayışından biraz çıkararak daha fazla ilgi çekici ve etkileyici bir hale getiriyoruz. Bir tekne ile amazonların balta girmemiş ormanlarından geçebilir, Mısırın efsanevi pramidlerine doğru bir yolculuğa çıkabilirsiniz… Torunlarınızla paylaşabileceğiniz eşsiz hatıralara hazır olun…


Festivaller

Herkes kültür festivallerindeki partileri sever. Bir yerin ruhunu anlamak için festivallerden daha iyi bir araç düşünülemez. Çekingenlik olmadan insanların size gerçek renklerini, geleneklerini görsel şova dönüşen geçitlerde sunduğunu hayal edin. Eğlenceye katılın, yerel dansları, kostümleri, müzükleri öğrenin ve farklı bir kültürle özdeşleşin…


Kayak - Kano

Ormanların yuttuğu haliçleri keşfetmek, insan yapımı suyollarında ya da adalar arasında kürek çekmek… Bir kano özünüzü hissetmeniz ve doğa ile yakınlaşmanız için güzel bir fırsat olabilir. Gelin ve istediğiniz hızda dünyaya su seviyesinden bakın!


Fotoğrafçılık

Bir fotoğraf bağımlısı mısınız? O zaman sizinle aynı fikirleri paylaşan bir grupla bir seyahate katılın ve dünyadaki en fotojenik yerleri gezin. Mükemmel fotoğraflar yakalayabilmeniz ve o an diyebileceğiniz en iyi kareleri ölümsüzleştirmeniz için yol haritamız üzerindeki durak noktaları size eşsiz olanaklar sağlıyor. Yeni teknikler öğrenin, tecrübelerinizi paylaşın ve deklanşöre basmak için hiç acele etmeyin.


Rafting

Bir adrenalin bağımlısıysanız veya nehirden aşağı usulca salınmayı tercih edersiniz bundan daha iyi bir fırsat olamaz. Arkanıza yaslanın ve manzaranın kıvrımlarını seyredin… Nehir geri kalanı sizin için halledecektir. Can havliyle asılmadığınızda nehrin en hızlı akan yerlerinde beyaz köpüklerle tanışmamanız içten bile değil. Çoğu insanın görmediği dünyanın en azgın nehirleri ile tanışın. Hadi asılın küreklere!


Doğa Yürüyüşleri

İnsanlar geçmişten bugüne gerek yaşamın gerekse merakın verdiği mecburiyetle dağları keşfetmeye devam etmiştir. Yükseklik korkunuz yoksa gelin beraber tırmanışa geçelim. Yükseklere tırmanmayla ilgilenmiyorsanız önünüzde uzanan inanılmaz güzellikteki vahşi doğada yürüyüşe çıkabilirsiniz. Botlarınızı giyin, terlemeye ve yeni ufuklar keşfetmeye hazır olun.


Gönüllülük Gezileri

Görülmeye değer yerleri görmek, fotoğraf çekmek, otobüse atlayarak zaman geçirmek… Gönüllü denildiğine bakmayın bunu da bir tatil olarak düşünebilirsiniz. Uzaklardan bir şeyler almak yerine bu defa kendinizden bir parça bırakarak fark yaratın. Seçeneklerinizde bir sınırlama yok; içinizde bir şeyler uyandıranlardan birini seçin. Normal bir seyahatin sizde bıraktığı hislerden farklı duygular arayanlar için ideal bir tur…


Vahşi Yaşam / Doğa

Genellikler bir şeyin kıymetini kaybetmeden anlamayız. Tıpkı dünyanın daha kırılgan hale gelmesine şu an seyirci olduğumuz bu süreçte, kaybettiğimiz doğal yaşamın geri gelmesine duyduğumuz özlem gibi. Bu turlar vahşi hayatla temas kurmanızı, yaşamın bütünüyle bir hediye niteliğinde olduğunu ve hayatımızın doğadan nasıl uzaklaştığını yeniden hatırlamanızı sağlayacak eşsiz bir fırsat…


Yelkencilik Turları

Yelkenler fora! Rüzgârın, gemi güvertesine vuran dalgaların, kabuğunu kırdığınız çerezlerin ve bardağınızdaki buzların çıkardığı seslere kulak verin... Günün sonunda inanılmaz güzellikte koylara demir atın ya da limana yanaşıp şehirdeki partiye katılın. Bir yelkenli sizi bağlarınızdan, konaklama ve tranfer işlemlerini düşünmekten uzaklaştırabilir. Kalıp keşfetmeyi tercih edebilir ya da kendinizi akıntıya bırakabilirsiniz.


 

   Ana Sayfa  ׀  Hakkımızda  ׀    Dünya Turları ׀   İndirimdekiler  ׀    Duyurular  ׀  İletişim 


   Değişim Turizm ve Otelcilik Ltd. Şti.
   Akçam Sokak No:3 Kat.2 Daire 8
   4. Levent / İST
   Tel : +90 212 278 44 11
   info@degisimturizm.com

 


Bu sitenin içeriğinin kopyalanması ve yeniden dağıtılması açık olarak yasaktır.
 İşbu sitenin içeriğindeki herhangi bir hata veya yanlışlıktan şirket sorumlu tutulamaz. 
Tüm Hakları
Değişim Turizm ve Otelcilik Ltd. Şti. ' ye aittir.
Web Tasarım & Yazılım